WhatsApp: +90 (534) 623 84 06
Tıkla Dinle

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Müziğin evrenselliğine inanan ve tüm renklerini yansıtmaya özen gösteren Radyo Elbistan, 1992 Yılında Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bulunan merkez stüdyolarından yayın hayatına başlamıştır. Radyo Elbistan,  her tarzda ki, en hit eserleri dinleyicileri ile buluşturmaktadır.

İlkeli ve objektif haberciliği benimsemiş, tarafsız ve alternatif haber yaklaşımıyla, radyo haberciliğine yeni bir soluk getiren ve günün belli saatlerinde, profesyonel haber sunucularının sunumu ve yorumu ile dinleyicisini ulusal ve bölgesel gündemden haberdar eden Radyo Elbistan, sağlık, eğitim, tarım ve benzeri gibi eğitici ve bilgilendirici programlarda yapmaktadır.

Zaman dilimine uygun bir şekilde karma müzik yayını yapan Radyo Elbistan’ın, profesyonel programcı kadrosu, akıcı bir üslup kullanarak, kısa ve öz sunumlarla dinleyicilere 24 saat müzik keyfi yaşatmaktadır.

1996 yılından bugüne Radyo ve Televizyon alanında profesyonelleşmiş bir kadroya sahip olan, Başkent Yapım bünyesinde ki Radyo Elbistan, kurumsal alt yapısı ve kendine özgü yayın çizgisi ile başarı grafiğini kısa bir sürede yükseltmiş ve reklam veren firmaları hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırmayı başarmıştır.

Üstün teknolojiye sahip stüdyoları ve 1 KW’lık karasal vericileri ile 98,4 MHZ. FM bandı üzerinden, bölgesinde çok geniş bir alana, kaliteli bir şekilde yayın yapan Radyo Elbistan, kendi sitesi olan www.radyoelbistan.com üzerinden de Dünya’ya sesini duyurmaktadır.

Kendimizi anlatmaya çalıştığımız bu yazıyı sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Biz sizinle varız ve kocaman bir aileyiz.

BİZ, BAŞKENT YAPIM MEDYA GRUBU AİLESİYİZ…


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+90 (344) 415 18 17
Copyright © 2021. Radyo Elbistan - (FM 98.4) Bölgenin Birinci Frekansı -  RADYO ELBİSTAN